Дорожня сумка - трансформер на трьох великих колесах гарної якості на підшипниках.
Має один великий (головний) відділ, який збільшується на 10см, велика зовнішня кишеня та одна маленька .
- Матеріал поліестер
- Телескопічна ручка
- Дві маленькі ручки для перенесення сумку в руках.
- Тканина легко чиститься і витримує температурні перепади .
Колеса поліуретан на підшипниках на пластиковій платформі, що не дає колесам розходиться в різні боки, міцні та надійні .
Маленька : 50*28*31 см +10 см розширення
Вага: 1,8 кг ; 45 л
Зверніть увагу на те , що розмір Сумки - це зовнішні розміри разом з колесами та усіма виступаючими частинами валізи ( переносна ручка , випуклості по формі валізи , колеса .)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cantlor |
| Страна производитель | Китай |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Высота | 50 см |
| Глубина | 28 см |
| Объем | 45 л |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер чемодана | Малый |
| Резиновые колеса | Да |
| Страна Регистрации | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 1 351,98 ₴







