Дорожня сумка - на двох великих колесах гарної якості на підшипнику
Польский Бренд
Має один великий (головний) відділ, велика зовнішня кишеня .
- Матеріал поліестер
- Телескопічна ручка
- Дві маленькі ручки для перенесення сумку в руках.
- Тканина легко чиститься і витримує температурні перепади .
Колеса поліуретан на підшипниках на пластиковій платформі, що не дає колесам розходиться в різні боки, міцні та надійні .
Маленька : 50*28*31 см
Вага: 1,8 кг ; 45 л
Середня : 60*33*35 см
Вага: 2.9 кг ; 80 л
Велика: 70*36*38 см
Вага: 3.2кг ; 110 л
Зверніть увагу на те , що розмір Сумки - це зовнішні розміри разом з колесами та усіма виступаючими частинами валізи ( переносна ручка , випуклості по формі валізи , колеса .)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cantlor |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Да |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Размеры | |
| Объем | 110 л |
| Высота | 70 см |
| Ширина | 38 см |
| Глубина | 36 см |
| Вес | 3.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна Регистрации | Польша |
| Размер чемодана | Комплект |
| Резиновые колеса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 773 ₴











