Французька фірма Madison
Велика та містка дорожня сумка на колесах.
Матеріал: поліестер.
2 колеса на підшипниках.
Внизу сумки пластикове захисне покриття від каміння.
- 1 великий відділ на блискавці.
- Спереду 3 кишені на блискавці.
- Дуже гарна якість .
Плюс від валізи :
1. Немає каркасу як на валізі .
2. Дуже зручно зберігати
3. Усе дно сумки у захисту від протирань від бордюрів та так далі .
4. Якщо намагатись можливо більше покласти так як м’який каркас .
5. Можливо сидіти на ній .
6. Дуже міцні колеса .
7. Значно легше ніж валіза
Вага 2.5 кг
Розмір 82 * 36 * 34 см
Об ’ем = 110 літрів
Зверніть увагу на те , що розмір Валіз - це зовнішні розміри разом з колесами та усіма виступаючими частинами валізи ( переносна ручка , випуклості по формі валізи , колеса )
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Madison |
| Страна производитель | Франция |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Высота | 82 см |
| Глубина | 34 см |
| Объем | 110 л |
| Ширина | 36 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер чемодана | Большой |
| Резиновые колеса | Да |
| Страна Регистрации | Франция |
- Цена: 1 984,68 ₴







