Розкішні валізи від відомої компанії Golden Horse створені для найвибагливіших клієнтів
Сучасна, легка модель, виготовлена із дуже міцного та стійкого матеріалу CODURA, із дворівневою телескопічною ручкою.
Кодовий замок, що запобігає проникненню сторонніх осіб. Міцна рама з дюралюмінію, встановлена у валізі.
4 прорезиніних колеса на 360*
Водонепроникний та міцний матеріал
Зашифрований замок
Просторі зовнішні кишені
Валізи мають можливість розширення на цілих 5 см
Дворівнева телескопічна ручка
Внутрішні ремені для захисту вашого багаж
Зазначені зовнішні розміри включають всі елементи, що виходять за межі корпусу валізи. Розміри: Розмір M - 66*43*24см + 5 см розширення
Об'єм :70 л
Усі розміри вказані з урахуванням коліс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Golden Horse |
| Страна производитель | Украина |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота | 66 см |
| Глубина | 24 см |
| Объем | 70 л |
| Ширина | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна Регистрации | Польша |
Информация для заказа
- Цена: 2 708,40 ₴





