Кожного дня відправки по Україні
Розмір : 76*42*31 см
Сучасна модель анатомічного військового рюкзака - це поєднання простоти та зручності з класичним дизайном та новітніми технологіями у виготовленні туристичного спорядження.
Рюкзак призначений для користування бійцям військових спецпідрозділів, до якого можна скласти повний комплект спорядження та обмундирування.
Ще це чудовий вибір для людей, які ведуть активний спосіб життя, для подорожей, тривалих поїздок, походів.
3 боків розташовані дві об'ємні кишені, куди можна помістити мотузку, компас, сірники. М'які лямки, що регулюються за розміром.
Ручка для перенесення рюкзака.
Система молі
Дуже плотна ,гарна тканина .
Багато інформації не треба , просто гарний сучасний рюкзак !
Самовивіз Одеса .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cannes |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 100 л |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle |
| Цвет | Хаки |
| Материал | Оксфорд |
| Вес | 1.45 кг |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Узоры и принты | Камуфляж |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 31 см |
| Ширина | 42 см |
| Высота | 76 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.45 |
| Назначение рюкзака | Экспедиционный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Состояние | Новое |
| Карманы | Верхний, Боковые, Фронтальный |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴











