
Подушка для путешествий Coverbag синий подголовник холлофайбер
380 ₴
- Готово к отправке
- Код: под. Cov. Син D03
+380 (98) 289-21-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Знімається для прання накидка на подушці .
Затишна та м'яка подушка для шиї Coverbag подбає про ваш комфорт під час подорожей та подарує комфортний сон.
Наповнювач із холлофайберу приємний на дотик, гігієнічно безпечний, гіпоалергенний, стійкий до дії вологи.
Завдяки такому наповнювачу подушка миттево набуває потрібної форми та забезпечує правильне положення шийних хребців під час сну при тривалих поїздках та перельотах.
Розміри: 30×30×10 см
Наповнювач: холлофайбер
Тканина: велюр
Виробник : Coverbag
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Coverbag |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 200 г |
| Высота | 30 см |
| Длина | 10 см |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Самонадувная | Нет |
| Состояние | Новое |
| Флокированное покрытие | Нет |
| Форма | Валик |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество подушек в наборе | 1 |
| Наволочка | Нет |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Отопедические свойства | Да |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Для сна |
| Тип по назначению | Для путешествий |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴





