Знімається для прання накидка на подушці .
Затишна та м'яка подушка для шиї Coverbag подбає про ваш комфорт під час подорожей та подарує комфортний сон.
Наповнювач із холлофайберу приємний на дотик, гігієнічно безпечний, гіпоалергенний, стійкий до дії вологи.
Завдяки такому наповнювачу подушка миттево набуває потрібної форми та забезпечує правильне положення шийних хребців під час сну при тривалих поїздках та перельотах.
Розміри: 30×30×10 см
Наповнювач: холлофайбер
Тканина: велюр
Виробник : Coverbag
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Coverbag |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 200 г |
| Высота | 30 см |
| Длина | 10 см |
| Застежка наволочки | потайная молния |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал | Велюр |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Для сна |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество подушек в наборе | 1 |
| Материал наперника/чехла | велюр |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основной материал наволочки | Велюр |
| Отопедические свойства | Да |
| Пол | Унисекс |
| Тип по назначению | Для путишествий |
| Форма | Валик |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴






