
Мини Ударопрочный UNL Чемодан дорожный XS на колесах Польша ручная кладь 21 литр
1 021,20 ₴
- Нет в наличии
- Код: Unlim 147 (зел.) XS
Дорожня Польська пластикова валіза виготовлена надійного удароміцного ABS - пластику .Цей матеріал легкий, міцний і непромокаємий. Валіза з такого пластику має жорстку форму - всі ваші речі залишаться в повній безпеці, їх не роздавлять при транспортуванні в аеропорту. корпус оснащений двома незалежними міцними поліуретановими колесами . Це дозволяє власнику котити валізу практично без особливих зусиль і не відчувати тяжкості на руки.
Легкому пересування сприяє і зручна телескопічна ручка (тролі-система) з можливістю фіксації у одному положеннях. Дорожня валіза для подорожей має надійну ручку зверху для перенесення її у вертикальному положенні.
Зверніть увагу !!! Повна висота ручки 68 см , для дорослої людини це не зручно , вона не достане .
Розмір Валізи : XS 40*30*18 см ( 21 л )
Зверніть увагу на те , що розмір Валіз - це зовнішні розміри разом з колесами та усіма виступаючими частинами валізи ( кодовий замок , переносна ручка , випуклості по формі валізи , колеса .)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unlim |
| Страна производитель | Польша |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Мини |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Ручная кладь |
| Цвет | Зелёный |
| Размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 18 см |
| Объем | 21 л |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Спарные колеса | Нет |
- Цена: 1 021,20 ₴





