
Спортивня сумка экокожа кожзам для фитнеса для тренировок муж\жен в дорогу
498 ₴
- Готово к отправке
- Код: Sport fit NK чер
+380 (98) 289-21-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відмінний варіант для спортзалу чи поїздок.
Ця модель підійде чоловікам та жінкам, вона містка та практична.
У комплекті до неї ви також отримаєте наплічний ремінь для зручного транспортування.
Розмір : 45 × 26 × 18см
Матеріал: еко-шкіра
Характеристики: знімний плечовий ремінь у комплекті; містке основне відділення, що закривається на блискавку; велика зовнішня кишеня на блискавці
Ручки для перенесення в руці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuri |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Плечевой ремень, Водонепроницаемое дно |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 18 см |
| Объем | 20 л |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Метериал | Кожзам |
Информация для заказа
- Цена: 498 ₴



