Відмінний варіант для спортзалу чи поїздок.
Ця модель підійде чоловікам та жінкам, вона містка та практична.
У комплекті до неї ви також отримаєте наплічний ремінь для зручного транспортування.
Розмір : 77 × 30 × 36 см
Матеріал: Оксфорд
Виробник: Україна
Характеристики: знімний плечовий ремінь у комплекті; містке основне відділення, що закривається на блискавку; велика зовнішня кишеня на блискавці
Ручки для перенесення в руці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuri |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Водонепроницаемое дно, Плечевой ремень |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Оксфорд |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 36 см |
| Глубина | 30 см |
| Объем | 83 л |
| Ширина | 77 см |
Информация для заказа
- Цена: 698 ₴





