Великий та місткий міський рюкзак для щоденного використання у місті.
Зручні кишені дозволять Вам розмістити максимальну кількість речей та аксесуарів.
Лямки, спинка та днище рюкзака – посилені.
Якщо Ви студент чи школяр, рюкзак стане Вам чудовим помічником у навчанні.
Основні особливості :
-Регульовані лямки
-Гарний дизайн
Розміри у см. (ВхШхГ): 35х26х10 ; 10 літрів
Кожного дня відправка !
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cannes |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 400 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 35 см |
| Глубина | 10 см |
| Карманы | Боковые, Фронтальный |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 10 л |
| Особенности | Водонепроницаемая ткань, Совместим с форматом А4 |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 26 см |
Информация для заказа
- Цена: 198 ₴





