Розкішні валізи від відомої компанії Golden Horse створені для найвибагливіших клієнтів
Сучасна, легка модель, виготовлена із дуже міцного та стійкого матеріалу CODURA, із дворівневою телескопічною ручкою.
Кодовий замок, що запобігає проникненню сторонніх осіб. Міцна рама з дюралюмінію, встановлена у валізі.
4 прорезиніних колеса на 360*
Водонепроникний та міцний матеріал
Зашифрований замок
Просторі зовнішні кишені
Валізи мають можливість розширення на цілих 5 см
Дворівнева телескопічна ручка
Внутрішні ремені для захисту вашого багаж
Зазначені зовнішні розміри включають всі елементи, що виходять за межі корпусу валізи.
Розміри:
L - 75*50*30см + 5 см розширення Об'єм :105 л
М - 66*43*24 см + 5 см розширення Об'єм :70 л
S -55*37*23см + 5 см розширення Об'єм :40 л
Усі розміри вказані з урахуванням коліс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Golden Horse |
| Страна производитель | Украина |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Высота | 75 см |
| Глубина | 30 см |
| Объем | 105 л |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна Регистрации | Польша |
- Цена: 7 326 ₴








