
3 шт Комплект Чемоданов дорожных Snowball 33603 Полипропилен Франция 4 колеса
9 512,70 ₴
- Под заказ
- Код: SN 33603 (жел) All
Отправка с 15 мая 2026+380 (98) 289-21-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Країна: Франція
Матеріал: 100% поліпропілен (гнучкий і міцний)
Особливості моделі:
- корпус не розіб'ється від ударів;
- висувна алюмінієва ручка, яка фіксується у кількох положеннях;
- додаткові верхня і бічна ручки (останньої немає у маленькому розмірі);
- кодовий замок TSA з функцією митного огляду;
- блискавка, що не піддається злому, впливу води та вологи;
- 4 подвійні поліуретанові колеса, що обертаються на 360 градусів;
- в середині – два відділи. Є перегородка і ремені для фіксації;
- маленький розмір можна брати у літак як ручну поклажу;
- всі розміри мають розширення.
Розміри, вага, об'єм, вага навантаження:
- Великий L: 75×49×29 см, 4,5 кг, 101+14 л, до 28 кг, є розширення
- Середній M: 65×44×24 см, 3,5 кг, 66+11 л, до 20 кг, є розширення
- Маленький S: 55×40×20 см, 2,5 кг, 35+9 л, до 10 кг, є розширення
Розміри вказано з урахуванням коліс та усіх елементів, які виступають.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snowball |
| Страна производитель | Франция |
| Замок | TSA кодовый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полипропилен |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Назначение | Унисекс |
| Регулировка размера | Да |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Высота | 77 см |
| Глубина | 29 см |
| Объем | 110 л |
| Ширина | 49 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Спарные колеса | Да |
| Цвет | Жёлтый |
Информация для заказа
- Цена: 9 512,70 ₴






