• Матеріал: Виготовлено з високоякісного поліпропілену, який є стійким до ударів і подряпин.
• Кожна валіза оснащена 4 обертовими колесами для максимальної маневреності.
• Ремені: В комплект входять 2 регульовані ремені для надійної фіксації багажу.
• Дизайн: Вражаючий дизайн поєднує динаміку з захисною матовою текстурою та стильними вигнутими лініями.
• Матеріал: Всі валізи виготовлені з 100% поліпропілену, що гарантує високу стійкість до пошкоджень.
• Колеса: Кожне колесо подвійне, виготовлене з поліуретану та обладнане підшипниками, які забезпечують поворот на 360 градусів. Вони міцні, надійні та практично безшумні.
• Замок: В кожному розмірі валізи присутній боковий TSA кодовий замок для забезпечення безпеки вашого багажу. Крім того, є можливість розширення об'єму валізи на додаткові 5 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airtex |
| Страна производитель | Франция |
| Замок | TSA кодовый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота | 65 см |
| Глубина | 26 см |
| Объем | 71 л |
| Ширина | 44 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Спарные колеса | Да |
- Цена: 4 739,70 ₴








