Новий дизайн від французького бренду Snowball
Найголовніше у валізі це міцний пластик та надійні колеса, ця модель має гнучкий вид пластику поліпропілен, який дуже м’який, тому його важко зламати; колеса поліуретанові на металевому стержні, приємно та тихо їздять.
- Виробник: Франція
- Матеріал: 100% поліпропілен, м‘який та еластичний вид пластику
- Колеса подвійні крутяться на 360 градусів, плавно їздять, на підшипниках, поліуретанові, проризинені 4 штуки - подвійні
- Кодовий замок TSA є у всіх розмірах
- В середині валіза має два відділення: одне з ременем для фіксації речей, інше закриваєтсья на блискавку та має карманчик.
- Особливість розміру S: Валіза розміру S має передню кишеню з окремим відділенням для ноутбука та вбудованим кабельним USB виходом, який можна легко підключити до кодового замка для зручності під час подорожей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snowball |
| Страна производитель | Франция |
| Замок | TSA кодовый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Высота | 55 см |
| Глубина | 20 см |
| Объем | 36 л |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Спарные колеса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 231,10 ₴








