
3 шт Комплект Чемоданов дорожных Snowball 20103 Полипропилен Франция 4 колеса
9 876,78 ₴
- Под заказ
- Код: SN 20103 (шамп) All
Отправка с 15 мая 2026+380 (98) 289-21-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Новий дизайн від французького бренду Snowball
Найголовніше у валізі це міцний пластик та надійні колеса, ця модель має гнучкий вид пластику поліпропілен, який дуже м’який, тому його важко зламати; колеса поліуретанові на металевому стержні, приємно та тихо їздять.
Валіза має розширення в середньому та великому розмірі - за потреби можна збільшити об‘єм!
- Виробник: Франція
- Матеріал: 100% поліпропілен, м‘який та еластичний вид пластику
- Колеса подвійні крутяться на 360 градусів, плавно їздять, на підшипниках, поліуретанові, проризинені 4 штуки - подвійні
- Кодовий замок TSA є у всіх розмірах
- Є додаткове розширення у М та L розмірі
- В середині валіза має два відділення: одне з ременем для фіксації речей, інше закриваєтсья на блискавку та має карманчик.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snowball |
| Страна производитель | Франция |
| Замок | TSA кодовый |
| Цвет | Бежевый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полипропилен |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Назначение | Унисекс |
| Регулировка размера | Да |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Комплект чемоданов |
| Размеры | |
| Вес | 4.4 кг |
| Высота | 77 см |
| Глубина | 31 см |
| Объем | 110 л |
| Ширина | 49 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Спарные колеса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 9 876,78 ₴








