
Snowball 20103 Полипропилен Чемодан Средний дорожный M Франция 75 литров 4 колеса
4 384,50 ₴
- Нет в наличии
- Код: SN 20103 (роз) M
+380 (98) 289-21-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Новий дизайн від французького бренду Snowball
Найголовніше у валізі це міцний пластик та надійні колеса, ця модель має гнучкий вид пластику поліпропілен, який дуже м’який, тому його важко зламати; колеса поліуретанові на металевому стержні, приємно та тихо їздять.
Валіза має розширення в середньому та великому розмірі - за потреби можна збільшити об‘єм!
- Виробник: Франція
- Матеріал: 100% поліпропілен, м‘який та еластичний вид пластику
- Колеса подвійні крутяться на 360 градусів, плавно їздять, на підшипниках, поліуретанові, проризинені 4 штуки - подвійні
- Кодовий замок TSA є у всіх розмірах
- Є додаткове розширення у М та L розмірі
- В середині валіза має два відділення: одне з ременем для фіксації речей, інше закриваєтсья на блискавку та має карманчик.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snowball |
| Страна производитель | Франция |
| Замок | TSA кодовый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Высота | 67 см |
| Глубина | 26 см |
| Объем | 77 л |
| Ширина | 44 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Спарные колеса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 384,50 ₴







