- Ультра легка валіза, яка має окреме відділення для ноутбуку, яке також можна закрити на кодовий замок.
Якісна, витончена та дуже зручна у використанні модель, яка прослужить вам не один рік.
- Зроблена з еластичного пластику, який при ударах згинається, тому його важко зламати! Має приховану подвійну зовнішню блискавку, якісні замочки та ручки! Колеса в цієї моделі дуже м‘яко їздять, мають металевий стержень, щоб витримувати велику вагу.
- Виробник: Snowball, Франція
- Пластик - поліпропілен, еластичний та дуже м‘який матеріал, який витримує удар силою до 250 кг
- Валіза має 4 безшумні поліуретанові колеса на металевому підшипнику, радіус обертання 360 градусів;
- Висувна телескопічна ручка;
- Кодовий замок TSA (огляд багажу можливий без присутності власника валізи без пошкодження замку, має отвір для ключика, який є тільки у співробітників аеропорта за допомогою якого вони відкриють валізу без пошкодження!);
- Ззовні валіза має водонепроникну блискавку
- В середині є два відділи, які повністю закриваються, мають додаткові карманчики.
- Особливість розміру S: Валіза розміру S має передню кишеню з окремим відділенням для ноутбука та вбудованим кабельним USB виходом, який можна легко підключити до кодового замка для зручності під час подорожей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snowball |
| Страна производитель | Франция |
| Замок | TSA кодовый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Высота | 55 см |
| Глубина | 21 см |
| Объем | 35 л |
| Ширина | 39 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Спарные колеса | Да |
- Цена: 3 407,70 ₴










