Відмінний варіант для спортзалу чи поїздок.
Ця модель підійде чоловікам та жінкам, вона містка та практична.
У складному вигляді розмір 20х20 для зручного транспортування.
Розмір : 41 × 33 × 17см
Матеріал: тканина (100% поліестер)
Характеристики: містке основне відділення, що закривається на блискавку; велика зовнішня кишеня на блискавці; є розширення .
Ручки для перенесення в руці; кріпиться на валізу ( сзаду є тримач . щоб одягти на валізу )
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuri |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Водонепроницаемое дно |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Вес | 250 г |
| Высота | 41 см |
| Глубина | 17 см |
| Объем | 24 л |
| Ширина | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Метериал | Полиэстер |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴







