
Madisson 33703 Полипропилен Чемодан Средний дорожный M Франция 75 литров 4 колеса
3 274,50 ₴
- Нет в наличии
- Код: MD 33703 (черн) M
Валіза має масивні подвійній колеса на металевому кріпленні, які доволі товсто проризинені та їздять на 360 градусів!
Корпус валізи зроблений з найкращого та найміцнішого пластику поліпропілен.
Має алюмінієву телескопічну ручку на декілька положень!
Також зручно, що бокова ручка є в усіх розмірах!
Приємна тканина підкладки з принтом мапи світу.
Ця модель має дуже компактні та невеликі розміри, буде зручно користуватись будь-яким!
Характеристики:
Виробник - Франція - Madisson
Матеріал - пластик - 100% поліпропліен, гнучкий та м‘який вид пластику, який витримує силу удару до 250 кг!
Має кодовий замок міжнародного стандартну - TSA
Подвійні колеса, які їздять на 360 градусів - 4 шт, проризинені, на металевому кріпленні
Всередині має два відділення: одне зачиняється на блискавку та має карманчик, інше має фіксуючий ремінь.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Madisson |
| Страна производитель | Франция |
| Замок | TSA кодовый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Высота | 65 см |
| Глубина | 27 см |
| Объем | 69 л |
| Ширина | 44 см |
- Цена: 3 274,50 ₴










