
Железные колеса Хозяйственная Тачка кравчучка с сумкой тележка метало каркас 98 см
750 ₴
- Нет в наличии
- Код: Тчк МТ ( анан.кор) D01
+380 (98) 289-21-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Металеві колеса !
Компактна сумка-візок не займає багато місця, вона забезпечує транспортування різних речей без зусиль. Каркас (візок) – металева розміром 98 см висоти. Опирається на 2 колеса та підніжку, яка складається за потреби.
Колеса (діаметр 17см).
Сумка водонепроникна розміром 55х20х32 см
Візок стане в нагоді Вам не тільки для походів у магазин/ринок, але й на далекі поїздки громадським транспортом, наприклад на дачу.
У сумку можна складати не лише куплені продукти, але й особисті речі, зовсім не турбуючись про те, що вони можуть намокнути у разі дощу чи снігу.
Висота тачки повна: 98 см
Сумка: 55х20х32 см
Матеріали виготовлення: Сумка: поліестер (оксфорд)
Колеса: Металеві
Вага: 2.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cannes |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2500 г |
| Высота | 980 мм |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Глубина | 200 мм |
| Эргономичные ручки | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество отделений | 2 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Объем | 35 л |
| Подкладка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Тип застежки | Затягивается ремнем/шнурком |
| Тип ткани | Оксфорд |
| Ширина | 320 мм |
| Дополнительные характеристики сумок-тележек | |
| Вес каркаса | 2.1 кг |
| Диаметр колес | 17 см |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Наличие стульчика | Нет |
| Складная конструкция | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |
| Регулировка размера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴



