Французька фірма Wordline
Огромна та містка дорожня сумка на колесах.
Матеріал: поліестер 600 D .
2 колеса на підшипниках.
1 великий відділ на блискавці.
Спереду 1 кишеня на блискавці.
Дуже гарна якість .
Плюс від валізи :
1. Немає каркасу як на валізі .
2. Дуже зручно зберігати .
3. Усе дно сумки у захисту від протирань від бордюрів та так далі .
4. Якщо намагатись можливо більше покласти так як м’який каркас .
5. Можливо сидіти на ній .
6. Дуже міцні колеса .
7. Значно легше ніж валіза
Вага 2.7 кг Розмір 85*38*36 см
Об ’ем = 116 літрів
Зверніть увагу на те , що розмір Валіз - це зовнішні розміри разом з колесами та усіма виступаючими частинами валізи ( переносна ручка , випуклості по формі валізи , колеса )
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airtex |
| Страна производитель | Франция |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Гигант |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Высота | 85 см |
| Глубина | 36 см |
| Объем | 116 л |
| Ширина | 38 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер чемодана | Большой |
| Резиновые колеса | Да |
| Страна Регистрации | Франция |
Информация для заказа
- Цена: 2 217,78 ₴







