Знімається для прання накидка на подушці .
Затишна та м'яка подушка для шиї Coverbag подбає про ваш комфорт під час подорожей та подарує комфортний сон.
Наповнювач із холлофайберу приємний на дотик, гігієнічно безпечний, гіпоалергенний, стійкий до дії вологи.
Завдяки такому наповнювачу подушка миттево набуває потрібної форми та забезпечує правильне положення шийних хребців під час сну при тривалих поїздках та перельотах.
Розміри: 30×30×10 см
Наповнювач: холлофайбер
Тканина: велюр
Виробник : Coverbag
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Coverbag |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 200 г |
| Высота | 30 см |
| Длина | 10 см |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Состояние | Новое |
| Форма | Валик |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Застежка наволочки | потайная молния |
| Количество подушек в наборе | 1 |
| Материал | Велюр |
| Материал наперника/чехла | велюр |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основной материал наволочки | Велюр |
| Отопедические свойства | Да |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Для сна |
| Тип по назначению | Для путишествий |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴




