Бьюті кейс - це стильне та комфортне рішення для ручної поклажі Підходе для ручної поклажі Усі ціні речі , пляшечки ,косметика залишаться цілими
-Кейс кріпиться за ручку валізи ,також може використовуватися як окрема сумочка за допомогою плечового ремня
-Має легку вагу та надійний корпус -
Є кодовий замок, в середині два відділення ,одне під резинкою ,інше під блискавкою -
Матеріал АБС пластик -
-Дуже часто використовують парикхмахери тому що це дуже зручно та стильно .
Розмір : 34*24*20 см ( 16 л )
Зверніть увагу на те , що розмір - це зовнішні розміри з усіма виступаючими частинами ( кодовий замок , переносна ручка , випуклості по формі кейса .)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MCS |
| Страна производитель | Турция |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Мини |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Кейс-пилот |
| Цвет | Бежевый |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Глубина | 20 см |
| Объем | 16 л |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴



