
Поликарбонат отдел для ноутбука Маленький Чемодан дорожный S на колесах 37 литров
3 439,89 ₴
- Нет в наличии
- Код: KOS Noyt ПК (чер ) S
Валіза з полікарбонату, надійна ,міцна та дуже стильна
Є відділення для ноутбука
• Красивий мінімалістичний дизайн з матовою
поверхнею
Корпус зроблений з полікарбонату
Ще одна особливість цієї моделі - відділення для ноутбука
Сама по собі модель дуже компактно виглядає,
• Колеса мають металеве кріплення, а саме металеві шурупи, та металеву ніжку, яка чудово витримує рекомендовану вагу!
Зовнішня блискавка подвійна, якість фурнітри на висоті!
Виробник -Фабричний Китай
Матеріал - полікарбонат
Колеса поліуретанові, проризинені (мʼяко їздять), крутяться на 360 градусів, 4 колеса _- спарні колеса .
Має відділення під ноутбук
Кодовий замок TSA
Всередині є два відділення: перше закриваєтья на блискавку та має додаткові карманчики; друге має ремінь для фіксації та також закривається на блискавку .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TR |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 37 л |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 37 см |
| Глубина | 23 см |
| Вес | 2.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна Регистрации | Китай |
| Размер чемодана | 55*37*23 |
| Спарные колеса | Да |
- Цена: 3 439,89 ₴








