
Лоукост Ударопрочный 40/30/20 см Чемодан дорожный XS на колесах ручная кладь 24 литра
1 490 ₴
- Готово к отправке
- Код: Kaiman черн XS
+380 (98) 289-21-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Валіза для лоукостів з параметрами 40*30*20
Має знімні колеса, габарити без коліс дають змогу брати з собою в літак як безкоштовну ручну поклажу в Wizzair.
Матеріал корпусу - пластик ABS+.
Багаторівнева телескопічна ручка.
Є кодовий замок.
Всередині два відділення: одне на блискавці, інше має фіксуючий ремінь.
Розміри з колесами - 46*30*20
Розміри без коліс - 40*30*20
Вага 2,1 кг
Об‘єм 24 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kaiman |
| Страна производитель | Китай |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Мини |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Ручная кладь |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 20 см |
| Объем | 24 л |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Спарные колеса | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 490 ₴








