Відмінний варіант для спортзалу чи поїздок.
Ця модель підійде чоловікам та жінкам, вона містка та практична.
Розмір : 55 × 40 × 21см + -11 см розширення
Матеріал: плащевка
Характеристики: Містке основне відділення, що закривається на блискавку; зовнішня кишеня на блискавці
Ручки для перенесення в руці, одягається на валізу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuri |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Плащевка |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Плечевой ремень, Водонепроницаемое дно |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Размеры | |
| Вес | 300 г |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 21 см |
| Объем | 40 л |
| Ширина | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Метериал | Плащевка |
Информация для заказа
- Цена: 401 ₴



