Великий та місткий міський рюкзак для щоденного використання у місті.
Зручні кишені дозволять Вам розмістити максимальну кількість речей та аксесуарів.
Лямки, спинка та днище рюкзака – посилені.
Якщо Ви студент чи школяр, рюкзак стане Вам чудовим помічником у навчанні.
Основні особливості :
-Безліч кишень
-Вологостійкий матеріал
-Регульовані лямки
-Відділення для ноутбука
-Фірмова фурнітура
Матеріал: водонепроникна тканина
Розміри у см. (ВхШхГ): 45х31х23 ; 23 літрів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cannes |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 800 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 23 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые, Нижний |
| Максимальная нагрузка | 28 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 23 л |
| Особенности | Совместим с форматом А4, Карман для ноутбука, Водонепроницаемая ткань |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 31 см |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴




