
Спортивня сумка плотная ткань ручная кладь в зал в дорогу для тренировок муж\жен
500 ₴
- Готово к отправке
- Код: Сумка 810 ( зел )
+380 (98) 289-21-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відмінний варіант для спортзалу чи поїздок.
Ця модель підійде чоловікам та жінкам, вона містка та практична. Окремий знизу відділ для взуття , що дуже зручно .
У комплекті до неї ви також отримаєте наплічний ремінь для зручного транспортування.
Розмір : 50 × 25 × 30 см
Матеріал: плащевка
Характеристики: знімний плечовий ремінь у комплекті; містке основне відділення, що закривається на блискавку; зовнішня кишеня на блискавці
Ручки для перенесення в руці, одягається на валізу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuri |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Отсек для обуви, Водонепроницаемое дно, Плечевой ремень, Водоотталкивающая пропитка |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Зелёный |
| Размеры | |
| Вес | 650 г |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 38 л |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Метериал | Текстиль |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴







