Відмінний варіант для спортзалу чи поїздок.
Ця модель підійде чоловікам та жінкам, вона містка та практична. Ручки прошиті до низу, якісна фурнітура , усе виконано з якісних матеріалів
У комплекті до неї ви також отримаєте наплічний ремінь для зручного транспортування.
Розмір : 43 × 15 × 25 см
Матеріал: плащевка
Характеристики: знімний плечовий ремінь у комплекті; містке основне відділення, що закривається на блискавку
Ручки для перенесення в руці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuri |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Плащевка |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Водонепроницаемое дно, Плечевой ремень, Водоотталкивающая пропитка |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 650 г |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 15 см |
| Объем | 17 л |
| Ширина | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Метериал | Плащевка |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴




