
Спортивня сумка-рюкзак плотная ткань ручная кладь в зал в дорогу для тренировок муж\жен
843 ₴
- Нет в наличии
- Код: Сумка 9035 ( чер )
+380 (98) 289-21-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Відмінний варіант для спортзалу чи поїздок.
Ця модель підійде чоловікам та жінкам, вона містка та практична. Окремий збоку відділ для взуття , що дуже зручно . Ручки прошиті до низу, якісна фурнітура , усе виконано з якісних матеріалів, сумка легко стає рюкзаком( повноцінним ) якщо не потрібно , то ручки рюкзака сховані і ніхто не хдогадається , що це може бути рюкзаком .
У комплекті до неї ви також отримаєте наплічний ремінь для зручного транспортування.
Розмір : 50 × 26 × 26 см
Матеріал: плащевка
Характеристики: знімний плечовий ремінь у комплекті; містке основне відділення, що закривається на блискавку; зовнішня кишеня на блискавці для взуття
Ручки для перенесення в руці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuri |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Плащевка |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Отсек для обуви, Водонепроницаемое дно, Плечевой ремень, Водоотталкивающая пропитка |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 650 г |
| Высота | 26 см |
| Глубина | 26 см |
| Объем | 34 л |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Метериал | Плащевка |
Информация для заказа
- Цена: 843 ₴




