Велика Компактна сумка-візок не займає багато місця, вона забезпечує транспортування різних речей без зусиль. Каркас (візок) – металева розміром 100 см висоти. Опирається на 2 колеса та підніжку, яка складається за потреби.Великі колеса , якісна сумка , є кармани зовні .
Колеса (діаметр 21см).
Сумка водонепроникна розміром 55х35х25 см
Каркас 100*40*24
Візок стане в нагоді Вам не тільки для походів у магазин/ринок, але й на далекі поїздки громадським транспортом, наприклад на дачу.
У сумку можна складати не лише куплені продукти, але й особисті речі, зовсім не турбуючись про те, що вони можуть намокнути у разі дощу чи снігу.
Висота тачки повна: 100см
Сумка: 55х35х25 см
Матеріали виготовлення: Сумка: поліестер (оксфорд)
Колеса: безшумні пінкові
Вага: 2.4 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cannes |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2400 г |
| Высота | 1000 мм |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Глубина | 240 мм |
| Длина ручек | 500 мм |
| Эргономичные ручки | Да |
| Цвет | Синий |
| Количество отделений | 2 |
| Максимальный вес | 28 кг |
| Объем | 48 л |
| Подкладка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Тип застежки | Затягивается ремнем/шнурком |
| Тип ткани | Оксфорд |
| Ширина | 400 мм |
| Дополнительные характеристики сумок-тележек | |
| Вес каркаса | 2 кг |
| Диаметр колес | 21 см |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Наличие стульчика | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |
| Регулировка размера | Нет |
- Цена: 1 220 ₴











