
Полипропилен Marsel Маленький Чемодан дорожный S на колесах 4 колеса ручная кладь
1 443 ₴
- Нет в наличии
- Код: полоска 6939 (син) S
Marsel - це ексклюзивна лінійка чемоданів від Топ виробника, створена для найвибагливіших подорожуючих. Виготовлені з міцного та легкого поліпропілену, ці чемодани є прикладом високоякісних виробів для подорожей. Зовнішні ручки з гумовим покриттям надають комфорту, а зашифрований кодовий замок TSA забезпечує додатковий рівень безпеки.
Четверо обертових гумових колес на металевих підшипниках повністю поворотні на 360 градусів, забезпечуючи стійкість та плавний рух у будь-якому напрямку. Верхня камера має зручну блискавку та сітчасту кишеню, а нижня камера оснащена внутрішніми кріпильними ремінцями для захисту вашого багажу.
Розміри чемодана вказані з урахуванням висоти коліс та інших виступних частин, таких як ручки, замки та інші деталі
• Використовується міцний та легкий поліпропілен .
• Чотири шарикопідшипника, які повністю обертаються на 360 градусів
• Кодовий замок TSA для додаткової безпеки
• Дворівнева телескопічна ручка для зручності перенесення
• Внутрішні кріпильні ремені для захисту вашого багажу
Розмір Валізи : S 55*37*23 см ( 37 л )
Зверніть увагу на те , що розмір Валіз - це зовнішні розміри разом з колесами та усіма виступаючими частинами валізи ( кодовий замок , переносна ручка , випуклості по формі валізи , колеса .)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cannes |
| Страна производитель | Китай |
| Замок | TSA кодовый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Высота | 55 см |
| Глубина | 23 см |
| Объем | 37 л |
| Ширина | 37 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна Регистрации | Китай |
- Цена: 1 443 ₴









