Бьюті кейс - це стильне та комфортне рішення для ручної поклажі Підходе для ручної поклажі Усі ціні речі , пляшечки ,косметика залишаться цілими
-Кейс кріпиться за ручку валізи ,також може використовуватися як окрема сумочка за допомогою плечового ремня
-Має легку вагу та надійний корпус -
Є Зовнішня кишеня на блискавці, в середині одне відділення під блискавкою -
Матеріал Codura 1200 -
-Дуже часто використовують парикхмахери тому що це дуже зручно та стильно .
Розмір : 36*24*9 см ( 8 л )
Зверніть увагу на те , що розмір - це зовнішні розміри з усіма виступаючими частинами ( переносна ручка , випуклості по формі кейса .)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Мини |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Кейс-пилот |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 0.7 кг |
| Высота | 24 см |
| Глубина | 9 см |
| Объем | 8 л |
| Ширина | 36 см |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴






