
Спортивня сумка плотная ткань ручная кладь в зал в дорогу для тренировок муж\жен
630 ₴
- Готово к отправке
- Код: Sp Stopan отдел ( фиол )
+380 (98) 289-21-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відмінний варіант для спортзалу чи поїздок.
Ця модель підійде чоловікам та жінкам, вона містка та практична.
У комплекті до неї ви також отримаєте наплічний ремінь для зручного транспортування.
Розмір : 50 × 23 × 24 см + -7 см окремий відділ знизу .
Матеріал: плащевка
Характеристики: знімний плечовий ремінь у комплекті; містке основне відділення, що закривається на блискавку; зовнішня кишеня на блискавці
Ручки для перенесення в руці, одягається на валізу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuri |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Плащевка |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Плечевой ремень, Водоотталкивающая пропитка, Водонепроницаемое дно |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Фиолетовый |
| Размеры | |
| Вес | 290 г |
| Высота | 24 см |
| Глубина | 23 см |
| Объем | 28 л |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Метериал | Плащевка |
Информация для заказа
- Цена: 630 ₴

