
Спортивная сумка плотная ткань идеально подходит для зала поездок и тренировок очень прочная
530 ₴
- Готово к отправке
- Код: Сум зуомания (роз)
Відмінний варіант для спортзалу чи поїздок.
Ця модель підійде чоловікам та жінкам, вона містка та практична.
У комплекті до неї ви також отримаєте наплічний ремінь для зручного транспортування.
Розмір : 46 × 20 × 27см
Матеріал: плащевка
Характеристики: знімний плечовий ремінь у комплекті; містке основне відділення, що закривається на блискавку; велика зовнішня кишеня на блискавці
Ручки для перенесення в руці. Стильний дизайн і гарні кольори підкреслять ваш унікальний стиль, додаючи яскравого акценту в повсякденний образ В цій сумці є зручні передні кишені на блискавці для швидкого доступу до дрібниць с Вона легка, але водночас містка, що робить її ідеальним варіантом для коротких поїздок або занять спортом має розширення ( знизу додається , об'м збільшується) багато кішень дуже легка одягається на ручку валізи щільна тканина в комплекті йде довгий ремінець
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuri |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Плащевка |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Плечевой ремень, Водонепроницаемое дно, Водоотталкивающая пропитка |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Вес | 400 г |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 20 см |
| Объем | 24 л |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Метериал | Плащевка |
- Цена: 530 ₴





