Відмінний варіант для спортзалу чи поїздок.
Ця модель підійде чоловікам та жінкам, вона містка та практична. Окремий знизу відділ для взуття , що дуже зручно .
У комплекті до неї ви також отримаєте наплічний ремінь для зручного транспортування.
Розмір : 50 × 25 × 30 см
Матеріал: плащевка
Характеристики: знімний плечовий ремінь у комплекті; містке основне відділення, що закривається на блискавку; зовнішня кишеня на блискавці
Ручки для перенесення в руці, одягається на валізу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuri |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Отсек для обуви, Водоотталкивающая пропитка, Плечевой ремень, Водонепроницаемое дно |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Оранжевый |
| Размеры | |
| Вес | 650 г |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 38 л |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Метериал | Текстиль |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴





