
Спортивня сумка плотная ткань ручная кладь в зал в дорогу для тренировок муж\жен
540 ₴
- Готово к отправке
- Код: Сумка Два ЦВ (роз)
Відмінний варіант для спортзалу чи поїздок.
Ця модель підійде чоловікам та жінкам, вона містка та практична.
У комплекті до неї ви також отримаєте наплічний ремінь для зручного транспортування.
Розмір : 46 × 20 × 27см
Матеріал: плащевка
Характеристики: знімний плечовий ремінь у комплекті; містке основне відділення, що закривається на блискавку; велика зовнішня кишеня на блискавці
Ручки для перенесення в руці. Стильний дизайн і гарні кольори підкреслять ваш унікальний стиль, додаючи яскравого акценту в повсякденний образ В цій сумці є зручні передні кишені на блискавці для швидкого доступу до дрібниць с Вона легка, але водночас містка, що робить її ідеальним варіантом для коротких поїздок або занять спортом має окремий відділ для взуття багато кішень дуже легка одягається на ручку валізи щільна тканина в комплекті йде довгий ремінець
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuri |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Плащевка |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Плечевой ремень, Водонепроницаемое дно |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Вес | 400 г |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 20 см |
| Объем | 24 л |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Метериал | Плащевка |
- Цена: 540 ₴




