
Маленький Чемодан дорожный нейлон тканевый S Польша на колесах Wings с подшипником
1 332 ₴
- Нет в наличии
- Код: Wings DPR01 (желт) S
Тканиннина валізу на 4 колесах Wings зроблений з надійного і міцного синтетичного тканинного матеріалу — нейлон марки Нейлон D*.
Цей матеріал легкий, зносостійкий, еластичний, непромокаючий.
Внутрішній каркас надає жорстку форму валізи – ви можете не боятися його навантажити. Валіза цієї моделі для надійності оснащений чотирма великими міцними поліуретановими колесами на металевих підшипниках.
Це дозволяє власнику пересувати валізу практично по будь-якій поверхні без ризики поломки коліс і без особливих зусиль.
Легкому пересуванню сприяє і зручна телескопічна ручка (тролі-система) з можливістю фіксації в двох положеннях.
Валіза має надійну ручку (зверху) для перенесення його у вертикальному або горизонтальному положеннях.
Його можна поставити як у вертикальному положенні – міцна тканина
Велика кількість кишень і внутрішніх відділень дозволяє комфортно розмістити різні групи речей окремо один від одного – це і два великих зовнішніх кишень з окремими блискавками на передній стороні валізи і внутрішній кишеню з міцної сітки.
І, звичайно ж, містке основне відділення, яке має спеціальні ремінці для фіксації багажу.
Для захисту вашого багажу, валіза оснащений вбудованим замком.
Блискавки, закривають основне відділення, мають спеціальні «собачки», які заходять у кодовий замок.
Нейлон D - тканина з високою стійкістю до зовнішніх погодних умов і, завдяки своїй внутрішній структурі, дуже легка.
Структура волокна і метод обробки забезпечують високу стійкість до зношування й стирання. Зовнішня (лицьова ) сторона тканини покрита тефлоновим шаром.
Зазначені зовнішні розміри включають всі елементи, що виходять за межі корпусу валізи. Розміри: Розмір S -55*36*20см
Об'єм :40 л
Усі розміри вказані з урахуванням коліс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Цвет | Желтый |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Материал | Нейлон |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Назначение | Унисекс |
| Регулировка размера | Нет |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Высота | 55 см |
| Глубина | 20 см |
| Объем | 40 л |
| Ширина | 37 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна Регистрации | Польша |
- Цена: 1 332 ₴








