
Спортивня сумка плотная ткань ручная кладь в зал в дорогу для тренировок муж\жен
351 ₴
- Готово к отправке
- Код: Sport HIT расш ( фуксия )
+380 (98) 289-21-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відмінний варіант для спортзалу чи поїздок.
Ця модель підійде чоловікам та жінкам, вона містка та практична.
Розмір : 48 × 29 × 20 см + -10 см роширення
Матеріал: плащевка
Характеристики: Містке основне відділення, що закривається на блискавку; зовнішня кишеня на блискавці
Ручки для перенесення в руці, одягається на валізу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuri |
| Страна производитель | Украина |
| Размер | Малый |
| Материал | Плащевка |
| Форма | Прямоугольная |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Фуксия |
| Количество отделений | 1 |
| Особенности | Водонепроницаемое дно, Водоотталкивающая пропитка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 28 л |
| Высота | 29 см |
| Ширина | 48 см |
| Глубина | 20 см |
| Вес | 230 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Метериал | Плащевка |
Информация для заказа
- Цена: 351 ₴





