
Ударопрочный Wings Средний Чемодан дорожный M на колесах Польша 75 литров
2 331 ₴
- Готово к отправке
- Код: Wings 120 (тем роз) M
ПольськаДорожня пластикова валіза Wings виготовлена з надійного удароміцного ABS - пластику .Цей матеріал легкий, міцний і непромокаємий. Валіза з такого пластику має жорстку форму - всі ваші речі залишаться в повній безпеці, їх не роздавлять при транспортуванні в аеропорту. корпус оснащений чотирма незалежними міцними поліуретановими колесами з можливістю повороту навколо осі на 360 градусів. Це дозволяє власнику котити валізу практично без особливих зусиль і не відчувати тяжкості на руки.
Легкому пересування сприяє і зручна телескопічна ручка (тролі-система) з можливістю фіксації у двох положеннях. Дорожня валіза для подорожей має надійну ручку зверху для перенесення її у вертикальному положенні.
Розмір Валізи : M 64*43*27 см ( 75 л )
Зверніть увагу на те , що розмір Валіз - це зовнішні розміри разом з колесами та усіма виступаючими частинами валізи ( кодовий замок , переносна ручка , випуклості по формі валізи , колеса .)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Средний |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Розовый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Количество отделений | 2 |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 75 л |
| Высота | 64 см |
| Ширина | 43 см |
| Глубина | 27 см |
| Вес | 3.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна Регистрации | Польша |
| Размер чемодана | 64*43*27 |
| Спарные колеса | Да |
- Цена: 2 331 ₴









