
Ударопрочный Wings Средний Чемодан дорожный M на колесах Польша 65 литров
2 331 ₴
- Готово к отправке
- Код: Wings RF01 (лав) M
ПольськаДорожня пластикова валіза Wings виготовлена з надійного удароміцного ABS - пластику . Також в даної моделі подвійні колеса . Цей матеріал легкий, міцний і непромокаємий. Валіза з такого пластику має жорстку форму - всі ваші речі залишаться в повній безпеці, їх не роздавлять при транспортуванні в аеропорту. корпус оснащений чотирма незалежними міцними поліуретановими колесами з можливістю повороту навколо осі на 360 градусів. Це дозволяє власнику котити валізу практично без особливих зусиль і не відчувати тяжкості на руки.
Легкому пересування сприяє і зручна телескопічна ручка (тролі-система) з можливістю фіксації у двох положеннях. Дорожня валіза для подорожей має надійну ручку зверху для перенесення її у вертикальному положенні.
Є також додаткове розширенняРозмір Валізи : M 60*40*25 см ( 65 л )
Зверніть увагу на те , що розмір Валіз - це зовнішні розміри разом з колесами та усіма виступаючими частинами валізи ( кодовий замок , переносна ручка , випуклості по формі валізи , колеса .)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Цвет | Фиолетовый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Материал | АБС-пластик |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Назначение | Унисекс |
| Регулировка размера | Да |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Высота | 60 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 65 л |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер чемодана | 60*40*25 |
| Спарные колеса | Нет |
| Страна Регистрации | Польша |
- Цена: 2 331 ₴










